خدمات شبکه | نصب شبکه | راه اندازی و عیب یابی شبکه | پشتیبانی شبکه

در هر پروژه اعم از شبکه ،خدمات شبکه و امنیتی و … مشاوره نقش مهمی در بهبود روند اجرای پروژه دارد و موجب می شود پروژه ها به درستی انجام شود. پس در هر پروژه حضور یک یا چند مشاور مجرب احساس می شود . تیم مشاوره فرزان از لحظه ی تصمیم به ایجاد شبکه خصوصی و خدمات شبکه خود در کنار شماست و تجربیات سالها کار شبکه را با شما به اشتراک میگذارند تا بهترین تجربه استفاده از خدمات شبکه ما را داشته باشید.

خدمات پسیو شبکه ، کابل کشی شبکه (Passive) در یک سیستم کابل ‌کشی ساخت‌ یافته ، به دلیل رعایت استانداردها و اجرای کابل‌ کشی بر طبق اصول و روشهای تعیین شده از سوی سازمانهای استانداردسازی شبکه ، نیازی به ایجاد تغییرات مداوم در ساختار کابل ‌کشی نمی باشد و این امر موجب می شود تا این سیستم ثابت مانده و پایداری آن در طی زمان حفظ گردد. شرکت فرزان آماده ی انجام پروژه های کابل کشی و اتصلات وایرلس شبکه شما در دفاتر و بنا ها و یا بهبود بستر کابلی و اتصالات وایرلس شبکه شما میباشد.

کابل کشی شبکه ، کابل کشی استاندارد ، کابل کشی تلفن
نصب سوییچ شبکه ، نصب رک ، آرایش رک ، نصب انواع پچ پنل ، نصب پریز شبکه
داکت کشی شبکه ، نصب داکت شبکه
تست شبکه ، تست سرعت شبکه
راه اندازی شبکه بی سیم تکنولوژی شبکه‌ های بی‌ سیم ، با استفاده از انتقال داده‌ها توسط اموج رادیویی به تجهیزات سخت‌افزاری امکان می‌دهد تا بدون ‌استفاده از بسترهای فیزیکی همچون سیم و کابل ، با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. برخی از مزیت های شبکه های بی سیم عبارتند از:

هزینه پایین پیاده سازی شبکه
نصب و راه اندازی سریع شبکه
عدم نیاز به کابل کشی شبکه و تغییرات در ساختمان
عدم محدودیت در جابجایی کاربران شبکه

تیم شرکت فرزان پس از بررسی و امکان سنجی زیرساخت مجموعه شما و محاسبه سرویس های موجود و سرویس های درخواستی بهترین تجهیزات و مناسب ترین امکانات را پیشنهاد و انتخاب میکند تا از کیفیت خدمات ما مطمئن باشید. متخصصان نت کارا تمام تجهیزات شبکه از جمله سوئیچ ، روتر ، اکسس پوینت ، مودم ، وایرلس سایر تجهیزاتتان را بر اساس اصول و استانداردها در جای مناسب خود نصب و راه اندازی کرده و تنظیمات لازم را روی آنها اعمال می کنند.

I am text block. Click edit button to change this text.